AppFinder 

AppFinder #67 PRZEDPREMIEROWO! Gry i aplikacje na system Android

Pewnie wielu z Was nie pasuje dosyć rzadka emisja odcinków AppFindera, ale nic na to nie poradzę. Są wakacje, jest więcej wolnego czasu, dlatego też pokusiłem się o przygotowanie następnego przeglądu ciekawych gier i aplikacji na system Android.

Przed samymi programami, pragnę Was poinformować, że w przyszłości odcinki AppFindera (o ile będą) zamierzam tutaj publikować przed oficjalną emisją na YouTube. Na mobileo.net na prawdę warto zaglądać! 🙂

Save Pixel

Save pixel AppFinder

Save Pixel, bo o nim będzie teraz mowa, jest bardzo wciągającą, prostą grą. Jeden kwadracik, przeszkody i ćwiczenie refleksu- niby banał, a jednak ciężko znaleźć podobny tytuł w Google Play. Osobiście w każdej chwili, która wymagała ode mnie czekania, uruchamiałem tą zręcznościówkę. Mało co potrafi tak skutecznie zabić czas i w konsekwencji… mógłbym czasami dłużej w taki sposób spędzać swoje wolne chwile

 

 


 

Hydro Coach

Hydro Coach AppFinder

Ta aplikacja dla jednych będzie zwykłym programem, który odinstalowuje po kilku dniach, dlatego skierowana jest ku konkretnej grupie odbiorców. Nie jesteś w niej, nie instaluj – szkoda miejsca na telefonie. Jeżeli zaś potrzebujesz kontrolować poziom wody w swoim organizmie, ćwiczysz codziennie jakiś sport, jesteś aktywny fizycznie, to nie zapominaj o zdrowej dawce wody. Hydro Coach Ci w tym pomoże. Rozbudowane możliwości personalizacyjne, ciekawa struktura powiadomień i w rezultacie z czystym sumieniem mogę Ci tą apkę polecić.


Minimal Clock

Minimal clock widget AppFinder

Patrzysz na swój pulpit w telefonie i myślisz „ale paskudne widgety„. Nie masz pomysłu jak upiększyć swój od dawna niemodernizowany ekran, co teraz? Oglądać AppFindery. Moją trzecią propozycją jest bardzo ciekawy zegar nawiązujący do mechanizmu klasycznej tarczy zegara. W pełni personalizowany interfejs, możliwość zamieszczania przeróżnych informacji o stanie telefonu na widget’cie to główne cechy tej zegarynki. Teraz już wiesz, czym warto upiększyć swojego Androida.


Swamp Attack

Swamp Attack AppFinder

Kto nie lubi sobie od czasu do czasu postrzelać? Smartfon jest najbezpieczniejszym środowiskiem do takich akcji, dlatego przedstawiam Ci grubego działkowicza, w którego właśnie się wcielisz. Osobiście wolałbym być jakimś Bradem Pitem, ale postaci niestety nie wybierzemy. Naszym zadaniem jest strzelanie do wszystkich zwierząt, które pojawiają się na ekranie (tylko czekać jak do akcji wkroczą „zieloni”). Pierwsze poziomy są banalne, dopiero w późniejszej fazie zaczyna się prawdziwa rozgrywka. Pobierz, to przekonasz się.


Murtastic

Murtastic AppFinder

Żywych tapet w Google Play jest w brud. Takiej, jakiej jaką ja chce nie ma i nie mogę tego przeboleć! Na szczęście jest ratunek w postacie Murtastic. Fakt faktem, nie zbudujemy za pomocą tej apki tapety, która będzie omawiana na salonach przez gwiazdy światowego designu, lecz powinna zaspokoić Twoje oczekiwania. Podstawowe narzędzia są na tyle proste w obsłudze, że nawet „blondynka” sobie z nimi poradzi.


Ring Rush

Ring rush AppFinder

Ten tytuł jest pokroju Save Pixel. Do bólu prosta fabuła gry, wykonanie minimalistyczne, a głównym założeniem jest przetrwać jak najdłużej. Jeżeli programista czerpał inspiracje z Flappy Bird to mu się udało. Astronomia jeszcze nigdy nie była tak wciągająca, a temat kosmosu ograniczałem do suchej wiedzy. Jak widać, ten temat można zgłębić nieco inaczej, mimo że w tym tytule nie ma grama informacji o pozaziemskim świecie.


AnyTalk

Anytalk AppFinder

Nie masz kontaktu z obcym językiem, nie nauczysz się go. Prosta zasada, o której w szkołach się zapomina. Nawet jeżeli jesteś wybitnym uczniem z samymi 6’mi na koncie, to w zagranicą się nie dogadasz. Proste sposoby na szkolenie swoich umiejętności komunikacji z obcokrajowcami zapewnia aplikacja AnyTalk. Program od samego początku bardzo przypadł mi do gustu i mogę mówić o nim w samych superlatywach. Porozmawiaj z przypadkową osobą na Ziemi i sprawdź, jak rzeczywiście radzisz sobie z językiem.


Pełen odcinek AppFinder’a znajduje się poniżej.

Jeżeli przeczytałeś kilka słów wstępu do odcinka, to zachęcam Cię do odpalenia klipu. Jeżeli już zaś to uczyniłeś, to nic nie stoi na przeszkodzie, przeczytać powyższy tekst, a nuż jakaś aplikacja zainteresuje Cię, pomimo pierwszej złej opinii na jej temat.

Zobacz inne odcinki z serii : https://www.youtube.com/playlist?list=PLE1F36B5AF259C26F

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95