AppFinder 

Ciekawe gry i aplikacje na Androida [AppFinder #69]

Pustki na Waszym smartfonie? Oto nowy AppFinder!


AppFinder

Mujo

AppFinder

Na początek gra Mujo. Chiński starzec zaprezentowany na ikonie programu wskazuje, że czeka na nas ciężka, logiczna przeprawa. Poniekąd zgadza się to z realiami, ale gdy załapiemy sens tej gry, to będzie ona cudownym zabijaczem czasu (szczególnie w ferie). Po włączeniu programu naszym oczom ukaże się dobrze znana plansza, coś à la Tetris, lecz z kultową grą niewiele ma to wspólnego. Zrozumieć reguły rozgrywki jest bardzo ciężko, poradnik jest niejasny, więc trzeba uczyć się na własnych błędach. Naszym zadaniem jest pokonanie przeciwników pojawiających się w prawym górnym rogu, zadając im ciosy zdobyte podczas gry na planszy. Czerwone prostokąty są punktami ataku, które skierowane w rywala zadają mu obrażenia. Możemy je ze sobą kumulować, dotykając grupę kwadratów, dzięki czemu zdobywają one większą moc. Pozostałe kolory odpowiadają np. za zdobywane doświadczenie. Świetny tytuł.


Wave Unlock- Wave to Unlock

AppFinder

Ile to razu nasz telefon leży na stole i aby go odblokować musimy niepotrzebnie podnosić słuchawkę z podłoża, mimo że chcemy oglądać na nim film i w rezultacie i tak wyląduje z powrotem na swoich plecach. Człowiek staje się coraz bardziej leniwy, dlatego deweloperzy wykorzystują tę ludzką cechę i tworzą to coraz bardziej wymyślne programy. Kolejny tytuł jest świętym przykładem. Wave Unlock pozwala na odblokowywanie telefonu za pomocą machnięcia dłonią nad ekranem i kamerą do wideo-rozmów. Działa to bardzo sprawnie, przyjemnie i aż byłem zdziwiony solidnością tej aplikacji. Bardzo przyjemna sprawa.


 Stop!

AppFinder

Stop! To nazwa kolejnej gry. Niestety, trzeba zapłacić za nią kilka złotówek, jednak mimo to mogę ją gorąco polecić, szczególnie fanatykom Flappy Bird. Gwarantuje Wam, ta gra potrafi dokładnie tak samo wkurzać, jak latający ptak pomiędzy przeszkodami. Typowa gra zręcznościowa, która od siebie uzależnia. Naszym zadaniem jest jedynie zatrzymywanie planszy, dotykając palcem ekranu, nic więcej. Hola, hola, pierwsze poziomy to pestka, przy 20 dopiero zaczyna się zabawa. Ostrzegam, można przy tym przesiedzieć cały dzień.


 

NHL Hockey Target Smash

AppFinder

Teraz wcielimy się w zawodnika NHL, czyli będziemy ładować krążki do bramek przeciwników! Gra odbywa się w charakterze turnieju, w którym musimy ograć każdą drużynę w lidze. Jeżeli Wasi znajomi również pykają w ten tytuł, to możecie się z nimi pojedynkować online. Zanim rozpoczniecie wyzwanie, to nauczycie się strzelać. W sumie są dostępne tylko dwa różne typy uderzeń, więc wielce skomplikowane to nie jest. Gdy już znajdziemy się na właściwym lodowisku, to będziemy musieli umieszczać krążek w bramce, ale również celować w kolorowe punkty, które daje oczywiście więcej punktów. Kolejne drużyny w lidze stawiają coraz większy opór, dlatego dojście do finału jest sporym osiągnięciem.


 Toughest Game Ever 2

AppFinder

Moim zdaniem, jest to najprzyjemniejsza gra, w którą grałem. Klimatyczna, świetnie wykonana, genialna grafika i pomysł na rozgrywkę. Bardzo trudne mini gry, w które możemy grać każdego dnia. Nie znudzi się tytuł, bo za każdym razem robimy coś zgoła innego, tak samo wciągającego co poprzednie wyzwanie. Na początek wybieramy skalę trudności, następnie zabawę, w którą będziemy sobie grać. Jeżeli wykonamy zadanie, to zostaniemy ocenieni w skali, gdzie A jest najlepszą notą. Toughest game ever 2 na dłużej zostanie w moim telefonie, AppFinder tego jeszcze nie widział.


 SkyView® Free

AppFinder

Teraz coś dla wielbicieli kosmosu. Świetna aplikacja do obserwowania gwiazd i odnajdywania gwiazdozbiorów. Nałożenie wirtualnej rzeczywistości na zrzut obrazu z aparatu jest świetnym pomysłem. Do tego na bieżąco możemy odczytywać informację o odnalezionych gwiazdach, a nawet planetach. W ustawieniach mamy możliwość cyfrowego wspierania intensywności gwiazd, aby skuteczność rozpoznawania gwiazdozbiorów była jeszcze lepsza. Program bardzo miło mnie zaskoczył.


Animate Me!

AppFinder

Na koniec coś dla najmłodszych pociech, które w żaden sposób nie chcą się od nas odczepić, gdy chcemy mieć chwilę spokoju. Animate Me! wciągnie ich bez wątpienia! Jest to nic innego jak tworzenie animacji śmiesznych ludzików klatka po klatce. Sterowanie jest tak bajecznie proste, że każdy maluch sobie z tym poradzi. W sumie nie tylko dla dzieci przewidziany jest ten program, bo przyznać się muszę, też spędziłem przy tym trochę czasu, świetnie się bawiąc, tworząc przeróżne akrobacje. Szkoda tylko, że do nowych postaci trzeba dopłacać prawdziwymi pieniędzmi, traci na tym trochę ta gra.


Aby szybko i bezproblemowo pobrać dzisiejsze gry i aplikacje, wystarczy zeskanować poniższe kody QR!

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95