AppFinder 

Gry i Aplikacje Na System Android: 3D Ball inne [AppFinder #68]

Na AppFindera musieliście czekać dosyć długo. Idą święta, dlatego postanowiłem zrobić Wam prezent!


Tap Tap Meteorite

gry
Jest to tytuł rozgrzewkowy. Musimy trochę wyćwiczyć swoje palce przed kolejnymi grami, a ten tytuł jest idealny do tego zadania. Na początek pochwała za grafikę – program jest bardzo prosty, ale zarazem ładnie wykonany. Naszym zadaniem jest chronienie wybranej planety, Merkury, Wenus, Ziemia, Mars są do naszego wyboru. Chwila, chwila, przed czym mamy je chronić? Odwołuje się do tytułu gry – przed meteorytami. Na naszym ekranie zaczną pojawiać się przeróżne skały, śmieci kosmiczne, które nie mogę pokonać naszej atmosfery. Jeżeli tak się stanie, planetę czeka zagłada. My, jako obrońcy życia, musimy zestrzeliwać wszystkie materiały będące zagrożeniem dla ciała niebieskiego, a tym samy, machać w zastraszającym tempie palcem po ekranie. Refleks to podstawa tej gry, pobierzcie, a sami się przekonacie.

Pedometer

gry
Nareszcie znalazłem świetny program lifelogingowy (dla niezorientowanych w temacie, aplikacja do monitorowania aktywności). Na rynku można znaleźć dziesiątki takich tyłów, lecz Pacer wyróżnia się jedną podstawową cechą – nie korzysta z GPS, ustalanie lokalizacji telefonu na podstawie sieci. Dzięki temu aplikacja nie pobiera żadnych opłat i może działać przez cały dzień w tle. Program ten liczy cały czas liczbę kroków, niezależnie, czy znajdujemy się w budynku, czy na zewnątrz. Statystyki przedstawione są w bardzo czytelny sposób, pozwala to sumować je w skali miesiąca. Śledzić można również liczbę spalonych kalorii, czy nawet swoją wagę. Czasami zupełnie zapominałem, że taki program mam zainstalowany na telefonie, i patrząc po kilku dniach na statystyki dzienne, byłem zdziwiony, ile w trakcie doby robię kroków. Świetna sprawa do śledzenia swojej aktywności.

Futu Hoki

gry
Przy Futu Hoki nieco się rozerwiemy. Nazwa gry zajeżdża japońszczyzną, ale mimo to, dałem tej grze szansę i nie pożałowałem. Tytuł utrzymany jest w nowoczesnym, neonowym stylu – nie powiem, żeby mi się to nie podobało. Menu jest dosyć proste, nieprzeładowane zbędnymi funkcjami, co na pewno na plus. Naszym zadaniem jest wyeliminować pozostałych trzech komputerowych rywali, strzelając im gole. Myślicie, że będzie jedna piłka? Oj nie, to nie gra dla cieniasów. Każdy z zawodników ma taką samą liczbę żyć. Gdy piłeczka wpadnie do bramki, niestety tracimy jedno z nich. Wygrywa ten, kto pozostanie w grze do samego końca. Gdy uda nam się zwyciężyć, przechodzimy do kolejnego poziomu, w którym rywale już nie są tacy mili i stanowią coraz to cięższe zadanie. Turniej szybko się nie znudzi, gra naprawdę wciąga.

3D Ball Free

gry
Postanowiłem poszukać dla Was gry 3D, bo dawno takowej nie prezentowałem. 3D Ball Free uznałem za ciekawy pomysł. Na początku muszę Was ostrzec – sterowanie nie jest najlepsze i momentami może trochę irytować, stąd osoby o słabszych nerwach nie powinni brać się za ten program. W takim wypadku sugeruje przejść do kolejnej pozycji w moim zestawieniu. Jeżeli postanowiłeś lub postanowiłaś pozostać, to już przybliżam Ci fabułę rozgrywki. Naszym zadaniem jest pokonanie toru i dostanie się do pełnego (mi się wydaje, że jest to budyń) pojemnika. Podstawowym zagrożeniem, które czyha na naszą kulkę, jest upadek z wysokości, ponieważ znajdujemy się na platformie, na której musimy balansować. Przy okazji warto zbierać złote monety i zapisywać grę w checkpointach. Fizyka gry jest całkiem niezła, ale momentami widać zgrzyty związane z grawitacją. Jeżeli Wam to nie przeszkadza, to śmiało sprawdźcie moją propozycję.

Turbo Launcher EX

Pora odpicować swój telefon za pomocą Turbo Launcher. Jest to prosta, bardzo elegancka nakładka, którą możemy mocno rozszerzyć o dodatkowe motywy. Na pochwałę zasługuje jej stabilność – jest bardzo szybka i nie powoduje przycięć telefonu. Szkoda, że ogranicza się ona jedynie do menu i pulpitów głównych, bo chętnie zobaczyłbym launchera, który modyfikuje również belkę powiadomień i ekran blokady. Świetne są gesty w tym programie, przesuwając palec do góry, możemy podejrzeć folder z otwartymi programami, jest również bardzo ładnie zaanimowany efekt uszczypnięcia ekranu.

The Wolf Among Us

The Wolf Among jest grą bardzo specyficzną. W sumie bardziej przypomina mi film animowany, w który możemy ingerować, niż stricte Androidową rozgrywkę. Jedną, podstawową wadą, jest barak języka polskiego, stąd bez znajomości angielskiego, ciężko o dobrą zabawę. Na początek, muszę wspomnieć o fenomenalnej grafice i fizyce gry. Dawno nie widziałem tak dopracowanego tytułu. Widać rękę Worner Bros, które wspomagało deweloperów. Cienie są idealnie rzucane przez otaczające bohatera przedmioty i budynki. Na starcie czeka nas ogrom wprowadzenia, którego nie da się w żaden sposób pominąć, 5 minut niestety trzeba na to poświęcić. Później możemy już sugerować bohaterowi, co ma powiedzieć, co dotknąć i na tym budować fabułę naszej gry. Bardzo fajny pomysł, ale producent mógł pokwapić się, chociaż o napisy, co ułatwiłoby niektórym rozumienie dialogów, tymczasem trzeba się zmagać z amerykańskim akcentem.

Material Wallpapers(Android L)

gry
Android L jest bardzo głośnym tematem ostatnich tygodni. Wszyscy czekają na aktualizacje swoich urządzeń do najnowszej wersji systemu, która wprowadza kilka ciekawych nowości wizualnych. Jedną z nich są piękne tapety. Dzięki tej apce, wcale nie musicie posiadać najnowszych urządzeń, aby cieszyć się pięknymi obrazkami. Więcej w tym wątku nie trzeba mówić, pobierzcie i sami sprawdźcie.


Jimdo

gry

Wiele osób myśli, aby zostać blogerem, ale gdy dowiadują się, ile jest przy tym zachodu, zwyczajnie rezygnują. Niepotrzebnie, można skorzystać z gotowych szablonów i zwyczajnie pisać swoje posty. Najlepszą aplikację mobilną, jaką udało mi się znaleźć do tworzenia blogów jest Jimdo.
Generator oferuje nam 5 szablonów (trzeba nadmienić, bardzo ładnych szablonów), które możemy podstawowo skonfigurować. 30 minut do godziny i mamy gotowy blog, przygotowany do pisania postów. Z poziomu aplikacji mamy dostęp do wszystkich opcji strony. Spróbujcie koniecznie tego programu, bo może odkryjecie nowe hobby?Powodzenia!

Zeskanuj i pobierz najlepsze gry i aplikacje!

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95