AppFinder 

Ciekawe gry i aplikacje na Androida – TOP 5 [Blogowy AppFinder #3]

Brakuje ciekawych tytułów na Waszych smartfonach? Czas to zmienić. Zapraszam na kolejną odsłonę AppFindera.


Gry i aplikacje na Androida

Jak to w każdym zestawieniu bywa, dzisiaj przedstawię ciekawe gry i aplikacje na Androida.  Zaczynamy!


The Eye

gry i aplikacje na Androida

Zazwyczaj, gdy twórca gry pisze do mnie z prośbą o prezentacje stworzonej gry lub aplikacji, muszę zwyczajnie odmówić, bo tytuł posiada podstawowe błędy uniemożliwiające prowadzenie przyjemnej rozgrywki. Z tą grą sytuacja jest zgoła odmienna. The Eye łączy kilka bardzo ważnych cech, bez których gra nie ma szans zaistnieć w Google Play. Po pierwsze – fabuła nie jest podebrana od gier-legend. W tym programie musimy wykradać smokowi złoto, lecz trzeba być cały czas czujnym, aby nas zwierze nie przyłapało. Gdy smok otwiera oko, szybko musimy skorzystać z peleryny-niewitki, w innym przypadku nasza przygoda skończy się w niezbyt szczęśliwych okolicznościach. Druga ważna sprawa, to proste, intuicyjne sterowanie – wykradamy skarb za pomocą gestu dotykania dwóch krawędzi ekranu, aby przemieszczać się po planszy. Nie zabrakło również niezłej grafiki, dlatego ten tytuł spokojnie mogę Wam polecić.


Stop Grabbing That Ass

gry i aplikacje na Androida

Gra dosyć kontrowersyjna, niewątpliwie przykuwająca uwagę (szczególnie męskiego grona użytkowników Google Play). Jak sama nazwa wskazuje, naszym zadaniem będzie powstrzymywanie obcych rąk od dotykania pośladków (no, używajmy bardziej elokwentnych słów). Gra typowo zręcznościowa o nietypowej tematyce.  Jeszcze nigdy dotykanie ekranu nie sprawiało tyle przyjemności. Do naszej dyspozycji są dwa tryby – pierwszy, o którym już powiedziałem – chronienie dziewczyny przed dłońmi natrętnych kolegów lub też drugi, w którym to my stajemy się tym prześladowcą. Nieważne, z której opcji korzystamy, zabawy jest ogrom. Gorąco polecam, jeżeli szukacie nowego zabijacza czasu (aczkolwiek nie radze w tę grę grać w poczekalni siedząc koło starszych pań).


Muzei

Znudzeni obecną tapetą? Szukacie codziennie nowych obrazków, bo obecne zwyczajnie Wam się przejadły? Jest na to rada – pobrać Muzei. Program ten oferuje nam bogatą gamę różnych, ciekawych, nowocześnie wyglądających tapet, które możemy rozmazywać, dwukrotnie dotykając ekranu głównego. Co najlepsze – każdego dnia wita nas nowy obrazek! Jeżeli chcecie, możecie zaproponować programowi swoje własne zdjęcia, które będą się zmieniać co jakiś czas na ekranie głównym. Wygląda to zjawiskowo i na pewno aplikacja ta zagości na dłużej na moim smartfonie.


Foto Swipe

Przesyłanie zdjęć pomiędzy telefonami jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy wybrać zdjęcie w galerii, przytrzymać palec na nim i przesunąć gestem, symbolizującym wypchnięcie fotografii poza ekran. W ten prosty sposób możemy przesyłać fotki pomiędzy telefonami korzystającymi z FotoSwipe. Jest to mega proste, mega szybkie, a do tego zapiera dech w piersiach. Znajomi mogą być w szoku – koniecznie pobierajcie!


Buble Truble

gry i aplikacje na Androida

Gra mojego dzieciństwa. Pamiętam bardzo dobrze, gdy po obiedzie siadałem do starego komputera, jeszcze działającego pod kontrolą Windows 98 i grałem w przeglądarce w Buble Truble. To był czasy… Jeżeli nie znacie tego tytułu, to koniecznie musicie zobaczyć, jak niesamowicie wciągającą grę właśnie Wam prezentuję. Naszym zadaniem jest rozbicie wszystkich kulek, które próbują nas zabić (wystarczy, że dotkną bohatera na planszy, a my musimy w takiej sytuacji powtarzać poziom).
Etapów gry jest mnóstwo, z każdym kolejnym wyzwaniem pojawiają się nowe przeszkody, nowe bronie i pomimo dosyć słabej grafiki bardzo gorąco polecam Wam tę gierkę.


Mam nadzieję, że pod tym wpisie Wasze telefony zyskały nieco na świeżości, a jeżeli to dla Was za mało, to odsyłam do innych tekstów z ciekawymi grami na Androida, które możecie przeczytać na moim blogu.

Zeskanuj i pobierz!

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95