Lifestyle 

Kupony, rabaty, kody – czyli 5 urodziny Gearbest!

Xiaomi Pocophone F1 za 220 zł?
55% zniżki na wszystkie rzeczy?
Dostawa z Chin w 5 dni?

Jeśli jesteś zainteresowany niecodziennymi okazjami ten artykuł jest dla Ciebie!

Małe wprowadzenie

Tak jak już wiecie z tytułu, Gearbest obchodzi swoje 5 urodziny. Z tej okazji przygotował wiele atrakcyjnych promocji, które trwają od 13 do 23 marca, z czego te „najgorętsze strzały” zaczynają się od 19 marca. Jesteście gotowi na wielką „cebulę”? Oto kilka promocji na które warto zwrócić uwagę.

„Lucky bag”

SPRAWDŹ
W tej mini grze macie 10 sekund na łapanie sakiewek z pieniędzmi. Niektóre z nich ukrywają w sobie przedmioty o wartości nawet 2000 zł! Czyż nie jest to piękne otrzymać taką nagrodę zupełnie za darmo?

55% zniżki

Link

Na tej stronie codziennie są wrzucane kupony obniżające ceny produktów z różnych kategorii średnio o ok. 10%. Najciekawszym z nich jest kod 55% zniżki na rzeczy powyżej $55,55 (niektóre produkty nie podlegają tej promocji). Niemniej jeżeli myślicie o większej inwestycji to macie sposobność upolować bardzo ciekawe rabaty.

Depozyt

SPRAWDŹ

Wpłacając $5 na dowolny przedmiot z powyższego linku, możemy dostać nawet $50 rabatu na jego zakup w dniach 21-28 marca. Dla przykładu po wpłaceniu depozytu na Nokie X5 dostaniemy na nią $15 zniżki!

Dostawa w 5 dni

SPRAWDŹ

Dużą korzyścią zakupów w czasie trwania promocji jest gwarancja doręczenia przesyłki pod nasze drzwi w ciągu 5 dni. To szybciej niż gdybyśmy korzystali z usług tradycyjnej poczty w Polsce (oczywiście w okresie świąt hehe).

Ponadto

Warto przejrzeć całą ofertę Gearbest, gdyż wiele produktów objętych jest zniżkami 10% i więcej. Niektóre z nich możesz sprawdzić klikając w jeden z poniższych linków.

LINK

TEŻ FAJNY LINK

LINK NIESPODZIANKA

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95