Newsy 

Pralka sterowana smartfonem! Z takim gadżetem polubiłbym pranie!

Pranie zyskuje nowy wymiar

Producenci prześcigają się w tym, kto wymyśli bardziej niestandardowe gadżety. Przez to na rynku jest przepych, niepotrzebnych i nieprzemyślanych urządzeń jest za dużo, ale czasami z otchłani nieużytecznych produktów wyłania się coś ciekawego. Dzisiaj, są to nowe pralki LG 6 Motion.

lg_12

Można rzec, Bartku, co ty wypisujesz, to jest strona z mobilnymi technologiami, a nie portal o domowym AGD. Fakt, zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%, natomiast połączenie AGD z mobilnymi rozwiązaniami to coś, co ostatnio mnie zainteresowało. Z tego powodu dzisiejszy wpis.

Do rzeczy.

Szczypta nowości

LG w nowych urządzeniach zastosowało szereg nowych technologii. Począwszy na inteligentnym praniu który skraca czas pracy jednego programu o 10 minut (rocznie jest to nawet 22 000 minut, o ile ktoś jest maniakiem prania). Oprócz sfery ekologicznej są dodatki typowo ułatwiające życie. „Włącz pauzę i dorzuć” może być lekiem na problemy zapominalskich , którzy co chwilą muszę przerywać pracę pralki, aby umieścić w bębnie jeszcze jedną rzecz. Tutaj ma to być dużo wygodniejsze, bo sam proces zwalniania blokady bębna ma być natychmiastowy.

Hałas, oszczędność…aplikacja?!

LG informuje również o aspektach oszczędzania energii, cichej pracy (51 db) natomiast wolałbym się skupić na możliwościach samej aplikacji. W programie znajduje się dodatkowe 10 trybów prania. Co ciekawe, jeżeli komuś mało, może sobie doinstalować kolejne tryby, rozbudowując w ten sposób swoją pralkę (Tuning pralki, do czego to doszło). W aplikacji jest prowadzona statystyka naszego prania oraz diagnostyka. Telefon poinformuje nas, kiedy będzie potrzeba oczyścić komponenty, tak aby zagwarantować bezproblemowe działanie.

lg_8

Na koniec moje ulubione pytanie, cena? Jest to zabawa dla osób „kasiastych” bo za najbardziej podstawową wersję przyjdzie zapłacić 2649zł (FH2U2HDM1N)

zaś najdroższa to wydatek rzędu 3499zł (FH4U1JBS2)

Podobne

  • Dawid Nowicki

    Bartuś co ty tak raz na ruski rok posta dajesz ? 😀 Nie mam co czytać…

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95