Lifestyle 

KONKURS : Nagroda trafia do….

Konkurs zakończony, więc czas na zwycięzców i nagrody!

Konkurs – rozstrzygnięcie

Na początku chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w konkursie. Prace były bardzo różnorodne, ciekawe tematycznie, i naprawdę było bardzo ciężko podjąć decyzję. Główna nagroda jest tylko jedna, dlatego musieliśmy wybrać najlepszy pomysł.

Przy doborze zwycięzcy kierowaliśmy się pomysłowością oraz jakością wykonania. Najważniejsza jednak była wizja, aby nie skreślać na starcie osób, które nie posiadają zaawansowanych zdolności, czy też sprzętu.

Chciałbym jeszcze przytrzymać Was w niepewności, ale uczestnicy konkursu już dawno zajrzeli w odpowiednie miejsce, dlatego przedłużanie i opowiadanie jakie to założenia kierowały nas przy wyborze finalisty, w tym momencie nie mają najmniejszego sensu.

Nagrody

Także główna nagroda wędruje do Jacka Kowalskiego, który popłynął ze swoją wyobraźnią aż po zwycięstwo. Zobaczcie pracę konkursową Jacka :

Praca konkursowaDorzucił bardzo ciekawy baner, którym zaważył na ostatecznej decyzji.

Grafika
Na koniec pozostaje jeszcze przyznać wyróżnienia. Niestety nie miałem do dyspozycji nagród rzeczowych, dlatego postanowiłem szczęśliwych przegranych, wybranych w demokratycznych wyborach w komentarzach uhonorować możliwością obejrzenia przedpremierowo najnowszego odcinka AppFindera.

Takowa gratyfikacja została przyznana Mateuszowi Białemu oraz Alanowi Paryskowi.

Wszystkim zwycięzcom gratuluje wygranej i prosze o niezwłoczny kontakt w formie wiadomości prywatnej na moim Fanpagu.

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95