Lifestyle 

Najlepsze gadżety na mikołajki!

Uwaga! W sobotę mikołajki! Nie kupiłeś/kupiłaś jeszcze upominków? Całe szczęście, przybywam z pomocą. Najlepsze prezento-gadżety na mikołajki!


Prezenty na Mikołajki

Masz w domu geeka komputerowego lub typowego gadżeciarza, który bez swoich zabawek nie przetrwałby dnia? Znam to, na co dzień muszę ze sobą żyć, więc wiem, że kupić takiej osobie prezent nie jest łatwo. Z tego względu wyciągam w Twoim kierunku pomocną dłoń i przedstawiam Ci 5 ciekawych upominków za +/- 50 zł.

Błyskawiczna Reakcja – Reloaded

Mikołajki

Gra towarzyska, którą na dobrą sprawę, sami możemy dowolnie modyfikować. Zabawka służy jedynie za narzędzie do prowadzenia rozgrywki. Fabułę gry możesz wymyślić samemu wraz ze znajomymi, to już zależy od Waszej inwencji twórczej. Głównym zamysłem tego małego pająka (nie wiem jak Wam, ale mi to przypomina stawonoga) jest sprawdzanie refleksu graczy. Gdy nasze oczy zarejestrują sygnał na podstawce, należy jak najszybciej nacisnąć przycisk na uchwycie, który cały czas trzymamy w dłoni. Osoba, która jako ostatnia zareaguje, zostanie porażona prądem, a do tego może ją czekać jakieś karne zadanie, wymyślone przed zabawą. Prezent, z którego nie tylko obdarowana osoba będzie szczęśliwa. Moim zdaniem, jest to bardzo ciekawy pomysł.

Kółko i krzyżyk z kieliszków

Mikołajki

Upominek na pewno nie dla abstynentów (aczkolwiek, nikt nie powiedział, że w kieliszkach nie może być sok pomarańczowy). O grze w kółko i krzyżyk nie muszę nikomu mówić – nawet najmłodsze dziecko wie, co zrobić, aby wygrać pojedynek. Akurat, w tej odsłonie główną myślą nie jest wygranie rywalizacji, a dotrwanie do końca zabawy. Osoba, która przegra partię, jest zmuszona opróżnić zawartość swoich „pionków” wzbogaconych w trunek. Małe kieliszki otrzymacie w zestawie ze szklaną planszą. Całość zamknięta jest w drewnianym pudełku, które chroni elementy naszej zabawki. Musicie przyznać, na zbliżające się zabawy sylwestrowe, taki prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Lodowe szczęki

Mikołajki

 

Jeżeli znajomy ostatnio zrobił Wam głupi kawał i chcecie się na nim zrewanżować, to kupcie lodowe szczęki dla jednego ze swoich domowników (oczywiście, nikt nie powiedział, że później nie będziecie mogli z nich korzystać). Tytuł produktu nawiązuje do kształtu foremki, który należy zalać wodą i włożyć do zamrażarki. Po kilku godzinach, gdy woda zamieni się w lód, wystarczy wyjąćMikołajki odlewy uzębienia i wrzucić komuś do napoju. Gwarantuje Wam, że mina osoby, której podacie płyn z taką niespodzianką, będzie jedną z wielu rzeczy, które długo nie zapomnicie. Jako prezent dla kolegi/koleżanki na mikołajki, również nie będzie złym pomysłem.

Renifer na cukierki

Gdy zobaczyłem ten produkt w jednym ze sklepów internetowych, pomyślałem sobie: „Musi się znaleźć w moim wpisie”. Tak też i czynię, umieszczając mikołajkowego renifera w moim zestawieniu gadżetów. Figurka zwierzaka na pierwszy rzut oka prezentuje się dosyć konwencjonalnie. Zwykły, plastikowy zwierzak, bez dodatkowych funkcji. Błąd! Ten renifer jest w stanie obdarować nas cukierkami, wylatującymi z …. reniferowego zada. Jeżeli zaaplikujecie pomocnikowi mikołaja brązowe przekąski, to wprawicie nie jedną osobę w zakłopotanie, gdy siedząc przy biurku, wyciśniecie z „podrasowanego konia” brązowego dropsa, a następnie zjecie go ze smakiem. Fakt faktem, nie jest to prezent dla szefa, lecz osoby z dystansem do siebie powinny być wniebowzięte.

Baterie do przypraw

NaMikołajki koniec, prawdziwy geekowski prezent. Solniczka i pieprzniczka w kształcie baterii! Musicie przyznać, solenie takim nietypowym przedmiotem potraw jest czymś niezwykłym, a stawiając na stole dwie baterie, gdy gość poprosi o sól lub pieprz, będzie ciekawym żartem. W sumie to współczuję wkręcanej osobie, która będzie musiała przełknąć gorzką pigułkę trollingu, ale nie sadzę, aby po fakcie szczególnie się na Was gniewała. Przecież to Wy jesteście tak pokręceni, aby podawać przyprawy w tak anormalnym opakowaniu. Obdarowana osoba powinna się ucieszyć z takiego drobnego upominku.


Tytuł każdego nagłówka, jest swoistą nazwą produktu, po której możecie szukać przedmiotów w sieci. Jeżeli chcecie kupić jeden z tych gadżetów, sprawdźcie gdzie to możecie uczynić klikając w linki poniżej. Pamiętajcie, spieszcie się kupować prezenty, bo mikołajki tuż tuż!

Błyskawiczna reakcja – CENY W SKLEPACH

Kółko i krzyżyk – CENY W SKLEPACH

Lodowe szczęki – CENY W SKLEPACH

Renifer na cukierki – Musisz szukać sam

Baterie do przypraw – CENY W SKLEPACH

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95