O mnie

Kim jestem? Co tu robię?

Nazywam się Bartek Kułakowski i od ponad dwóch lat zajmuje się publikowaniem swoich przemyśleń na temat mobilnej technologii. Do tej pory można było mnie znaleźć tylko na YouTube, jednak aby nie ograniczać się do jednego medium, postanowiłem otworzyć stronę na której właśnie się znajdujesz.

Mobileo.net nie jest portalem technologicznym jak każdy inny. Bardzo sobie cenię oryginalność i poczucie humoru, niezależnie co w życiu się robi, dlatego postanowiłem wdrążyć swoje ideały we własne publikacje. Z tego względu znajdziesz tutaj recenzje prowadzone z przymrużeniem oka.

Po co ? Dla kogo?

Wybór urządzenia  do własnych potrzeb i priorytetów w dzisiejszych czasach jest czasami trudniejszy od jego skonstruowania. Ilość możliwości, alternatyw dla poszczególnych produktów jest tak przytłaczająca, że zwykły Kowalski nie jest w stanie przez to przejść, dlatego staram się przedstawiać własne zdanie oparte na wieloletnim doświadczeniu w sposób prosty i przejrzysty, tak, aby każdy po obejrzeniu, lub przeczytaniu recenzji mógł podjąć świadomą decyzję popartą pozyskaną wiedzą.

Gdzie mnie znajdziesz?

Staram się być jak najbardziej dostępny dla swoich widzów i czytelników, lecz liczba pytań którą otrzymuje nie pozwala mi na wszystkie odpowiadać – próbuje, ale nie zawsze jest to możliwe.

Grafika: iga0design@gmail.com

Strona internetowa: marcinz52@onet.pl

Przeszukując sieć możesz znaleźć mnie na :

 

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95