Newsy 

O Sony Xperia M4 Aqua i nie tylko

Polska premiera Sony Xperia M4 Aqua


Niespodzianka, żyję!

Mogliście sobie pomyśleć, że recenzje na blogu wrzuca jakiś robot, albo inne dziwne stworzenie, bo przecież Bartek nie zostawiłby was bez postów o różnej, technologicznej tematyce.

Niestety rzeczywistość okazała się zgoła inna. Miałem bardzo dużo pracy, na czym cierpiał blog, jednak moja chęć zmiany tego stanu rzeczy wzięła górę i na okres letnio wakacyjny wracam z postami na bloga. Mam nadzieje, że we wrześniu nie zabraknie mi motywacji, ale to zweryfikuje czas.

Nie owijając długo, przejdźmy do tego, o czym tak naprawdę jest ten post.

Sony Xperia M4 Aqua pierwsze wrażenia

m4 aqua

Piszę właśnie z pociągu, wracam z prezentacji Sony Xperia M4 Aqua, o która bardzo prosiliście. Nie wracam sam. Jest ze mną… M4 Aqua!

Wiem, że bardzo prosiliście o ten model, a z racji, że lubię spełniać wasze zachcianki, już za kilka dni obejrzycie jej test na moim kanale.

Pierwsze wrażenia z nią związane są bardzo pozytywne (tak swoja droga, co powiecie na serie typu „pierwsze wrażenia?”). Telefon z 8 rdzeniowym procesorem, wodoodporny, w szklanej obudowie i to jeszcze w średniej polce cenowej! Brzmi rewelacyjnie i ekskluzywnie. Jak zawsze na początku cena jest dosyć wysoka (1299zł), ale mogę się założyć, że z czasem będzie stopniowo maleć. Wakacyjny hit staje się być rzeczywistością.

Sony Xperia Z3+ czyli powrót Z3 na salony

m4 aqua

Oprócz M4 Aqua miałem okazje „pomacać” nowego flagowca z3+. Wrażenia? Nic nowego, nic zaskakującego, nic interesującego. Jest to bardziej propozycja dla geeków, którzy cenią sobie najnowsze podzespoły i to w sumie tyle. Do tego wszystkiego smartfon nie będzie ogólnodostępny, bo Orange załatwiło sobie wyłączność na ten smartfon. Pokazuje to dobitnie, że polityka Sony zmienia się i może już za rok zobaczymy przez 12 miesięcy tylko jeden, nowy flagowy telefon. Moim zdaniem jest to bardzo dobre posunięcie, bo dzięki temu można dopracować produkt, a nie wypuszcząć na rynek odgrzewanego kotleta z nowa specyfikacja.

Nowy tablet, nowe możliwości i o to chodzi!

m4 aqua

Nie zabrakło tez Sony Xperia Z4 tablet. W końcu mogę powiedzieć, że jest na rynku tablet, który może konkurować z moim ukochanym iPadem Air 2. Tak cienkie i lekkie mobilne urządzenie to skarb w rekach użytkowników, którzy po kilka godzin spędzają z tabletem w ręku. Do tego wszystkiego dochodzi możliwość rozszerzenia gadżetu o dedykowana klawiaturę, która jest wpinana za pomocą specjalnych magnesów. Jest to rozwiązanie znane choćby z Asusowych urządzeń, których bylem i w sumie jestem cały czas fanem. Co ciekawe, po podłączeniu klawiatury, tablet przemienia nieco interfejs dopasowując go do wymagań netbooka. Równa się to pojawieniu w dolnym lewym rogu specjalnego menu kontekstowego, z poziomu którego możemy poruszać się szybko po interfejsie. Jak dla mnie kozak!
Z pierwszych wrażeń to na tyle. Czekajcie cierpliwie na M4 na moim kanale, bo wiem, że będzie ciekawie. Tymczasem życzcie mi miłych testów i do zobaczenia w niedziele na kanale!

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95