Lifestyle 

Pierwszy post – ważny post!

Po wielu godzinach pracy (wielu to nawet mało powiedziane) udało mi się ukończyć pracę nad stroną, na której właśnie się znajdujesz. W tym momencie należałoby powiedzieć jakie treści drogi czytelniku będziesz tutaj widywał, od tego właśnie jest ten pierwszy post.

Mobileo.net ma za zadanie przekazywać praktyczną wiedzę na temat najnowszej technologii, oraz urządzeń, które przychodzi nam na co dzień kupować. Większość z Was kojarzy mnie pewnie z mojego kanału YouTube, na którym zdecydowanie przeważa tematyka smartfonów i tabletów, stąd i tutaj to zagadnienie będzie częstym widokiem. Nie mam zamiaru ograniczać się tylko do jednego segmentu elektroniki, bo świadomy klient, to wszechstronny klient, a w dzisiejszych czasach nabywanie elektroniki jest niezwykle trudne z kilku względów, o których będę między innymi pisał na łamach Mobileo.net.

 

W takim razie, czego mogę się tu spodziewać?

 

Jest to chyba najlepsze pytanie które można obecnie sobie zadać. Najważniejszym typem publikowanych materiałów, będą oczywiście recenzje tekstowe poparte filmami z mojego kanału YouTube. Nie wszystkie produkty będę w stanie zrecenzować w postaci tekstowej jak i wideo, stąd testy będą pojawiały się w różnych formach.

 

Nie zabraknie również konkursów ( w końcu kto nie lubi czegoś wygrać), a jeden z nich już jest tuż tuż, więc jeżeli nie chcesz go ominąć, zapisz się do Newslettera w rubryce po prawej stronie wpisując swój adres mailowy.

 

Jak to przystało na portal technologiczny, nowinek o nowych urządzeniach również nie zabraknie. Jeżeli tak samo jak ja przeżywasz prezentacje nowych flagowców i codziennie przeszukujesz internet w poszukiwaniu przecieków, to mam dla Ciebie świetną nowinę! Jesteś na portalu, który pozwoli Ci być ze wszystkimi najważniejszymi informacjami na bieżąco.

 

Zawsze podkreślam, że na blogach, kanałach YouTube o tematyce technologicznej potrzebny jest dystans do siebie i poczucie humoru, bo z własnego doświadczenia wiem, że suche artykuły poparte jedynie specyfikacją urządzenia zwyczajnie nudzą się, i na dłuższą metę staje się to męczące. Wychodząc z takiego założenia, z przyjemnością informuję – Mobileo.net to portal dla każdego, niezależnie czy interesujesz się nowinkami technologicznymi czy też nie.

 

Trochę o mnie?

 

Jak pewnie zauważyliście, w manu znajduje się „magiczna” zakładka „ Luźne”, która będzie przekierowywać Was do zupełnie innego oblicza Mobileo.net. W tej sekcji znajdziecie artykuły i posty odbiegające od głównej tematyki strony, a więc komentarze do obecnych wydarzeń, relacje z różnych wyjazdów, czy inne artykuły pisane z przysłowiowym „jajem”. Nie zabraknie również ironicznych wpisów, bo takie właśnie lubię najbardziej.

 

Kontrowersyjnie?

 

Wychodzę z założenia, że kontrowersyjne sytuacje generują celebryci, którzy potrzebują „ trochę szumu wokół własnej osoby”. Może i ciekawie czyta się artykuły, które rzucają na światło dzienne różne nieprzyjemne rzeczy z prywatnego życia gwiazd, czy inne dysharmonie, ale moja strona zawierać będzie tylko i wyłącznie rzetelne informacje, poparte odpowiednimi i autentycznymi źródłami. Jeżeli chcesz przeczytać o najnowszym romansie Twoje ulubionej gwiazdy, to zdecydowanie nie tu.

 

Potrzebujesz opinii na konkretny temat? Napisz o tym w komentarzu!

 

Jestem dla Was, a Wy jesteście dla mnie. Na tym współdziałaniu opiera się cała blogosfera. W mojej opinii, pierwsze stwierdzenie „ jestem dla Was” ma dużo większe znaczenie od drugiego. Bez czytelników nie istniałaby żadna strona internetowa, dlatego jeżeli zamierzasz pozostać tu na dłużej to bardzo Ci za to dziękuję.

Wracając jednak do tematu. Zastanawiasz się nad dwoma urządzeniami, potrzebujesz opinii na wybrany temat, ale w sieci nic nie możesz znaleźć, i co wtedy zrobić? Odpowiedź jest prosta – napisać o tym w komentarzu. Jeżeli większa ilość osób poprze Twój post łapkami ( w sumie to nawet nie wiem jak to nazwać, z przyzwyczajeń YouTube’owych użyje określenie „łapka”) to wtedy na pewno przyjrzę się bliżej temu tematowi i prawdopodobnie napiszę o tej sprawie.

 

Jeżeli znaleźliście news z ostatniej chwili, o którym chcecie mnie poinformować, to możecie podesłać mi link w formularzu kontaktowym w zakładce „kontakt” http://mobileo.net/kontakt/

Z podstawowych informacji to na tyle, ale nie zostawiam Was na koniec bez niczego. Poniżej znajduje się ankieta dotycząca treści jaką chcielibyście oglądać na stronie. Zachęcam do głosowania 🙂

 

[poll id=”2″]

 

Podobne

 • Tomasz

  Rzycze powodzenia.

  • Marek Pisarzowski

   A ja Ci życzę abyś nauczył pisać bez błędów ortograficznych.

 • Tomasz

  Rzycze powodzenia.

  • Marek Pisarzowski

   A ja Ci życzę abyś nauczył pisać bez błędów ortograficznych.

Privacy Preference Center


 • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95