Lifestyle 

Telefony Xiaomi w jeszcze lepszych cenach?

Wstęp

Telefony Xiaomi są już bardzo popularne w naszym kraju między innymi ze względu na swoją stosunkowo niską cenę. Jeżeli jednak jesteście wyjątkowymi Januszami, bądź Grażynami, w dzisiejszym wpisie przygotowałem listę urządzeń chińskiego producenta, które możemy otrzymać w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszam!

Lista promocji Xiaomi

Ułożyłem ją w kolejności od urządzenia najtańszego do najdroższego.

1. Xiaomi Redmi Note 5 

Jest to zeszłoroczny średniak o bardzo dobrych parametrach – w środku posiada procesor Qualcomm Snapdragon 636 wsparty 4 GB pamięci RAM. Duży ekran w proporcji 18:9 bez charakterystycznego na tamten rok wcięcia jest już zaletą samą w sobie. Po pełną recenzję odsyłam was na kanał Bartka.

Urządzenie kupimy tutaj w cenie ok. 600 zł

2. Xiaomi Mi 8 Lite 

Ostatnio recenzowany zarówno przeze mnie na blogu jak i na kanale Bartka. Średniak od Xiaomi z przepięknym tyłem i bardzo dobrymi podzespołami. Jednak czy to wszystko, aby można powiedzieć, iż jest to udany średniak? Dowiecie się w poniższych materiałach:

Czy Xiaomi Mi 8 Lite jest udanym średniakiem? – recenzja

Cena? Telefon kupimy tutaj w cenie ok. 900 zł

3. Xiaomi Pocophone F1

Dosyć kontrowersyjny telefon, przeciętny ekran i flagowe podzespoły znane z telefonów kosztujących ponad 2000 zł, a wszystko zamknięte w plastikowej obudowie.

W Polsce kosztuje około 1350 zł, tutaj zaoszczędzimy blisko 200 zł

4. Xiaomi Mi 8

Flagowiec na 2018 rok od naszej uwielbianej chińskiej marki. Co za tym idzie, włożenie topowych podzespołów patrząc na urządzenie pod każdym kątem. Cytując wstęp do recenzji – „Mi 8 jest mega fajnym urządzeniem z absurdalnymi niektórymi rozwiązaniami.”

Telefon dostaniemy tutaj za ok. 1480 zł

5. Xiaomi Mi 8 Pro

Mi 8 to flagowiec, więc Mi 8 Pro powinien być, jak sama nazwa wskazuje, Pro-flagowcem. Przezroczysty tył, czytnik linii papilarnych w ekranie oraz hit 2017 i 2018 roku zwany „notchem.” Podobnie jak w przypadku Mi 8 Lite, recenzje możecie przeczytać lub obejrzeć.

Xiaomi Mi 8 Pro, czyli jak (nie) powinien wyglądać flagowiec – recenzja

Urządzenie jesteśmy w stanie nabyć tutaj za ok. 2000 zł

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95