AppFinder 

Świetne Gry i Programy Na System Android [AppFinder #70]

Mam ferie, więc postanowiłem stworzyć dla Was kolejnego AppFindera!


AppFinder – Gry i Programy

Ubiegaliście się o suchara, więc dobra, wracają one do AppFinderów!

Dlaczego tyle napalonych nastolatek czyta 50 Twarzy Greya?

Bo na film je nie wpuszczą.


HotelsCombined

program

Na początek zapoznam Was z bardzo ciekawą porównywarką ofert hotelowych. Jeżeli szykujecie się do jakiegoś wyjazdu, nie macie zapewnionego noclegu, a nie chcecie wydawać niepotrzebnie dodatkowych złotówek na hotel (albo chcecie zaszaleć i wynająć sobie luksusowy apartament) to ta aplikacja jest właśnie dla Was. HotelsCombined, bo o niej mowa, powinna być nieodzownym tytułem w smartfonie każdej osoby podróżującej po Polsce. Program genialny w swojej prostocie. Na początku wprowadzamy podstawowe dane, czyli dzień zameldowania i wymeldowania, liczbę osób oraz miejscowość, w której szukamy noclegu (można skorzystać z obecnej lokalizacji). Po podstawowym wyszukiwaniu i wyświetleniu wszystkich dostępnych hoteli możemy skorzystać z bardziej szczegółowego sortowania, ze względu na cenę, rodzaj obiektu czy wyposażenie lub ocenę gości. Gdy znajdziemy swój idealny apartament, to możemy go w prosty sposób zamówić bezpośrednio w naszym programie. Jeżeli będziemy mieli problem z dojazdem do pensjonatu, to wystarczy skorzystać z mapy dojazdu, która jest dostępna po przejściu do szczegółów tymczasowego miejsca zamieszkania. Możemy również wyszukiwać pobliskie hotele znajdujące się niedaleko kluczowych punktów miasta np. niedaleko lotniska. Koniecznie pobierzcie, nie wiadomo, kiedy ta apka może Was uratować!


Ruben is sleepy

Program

Czas się trochę zrelaksować przy Ruben Free. Jest to bardzo sympatyczna i prosta gra ćwicząca nasz refleks i zdolność przewidywania. Ruben – nasz bohater zasypia wieczorem przed telewizorem i przenosi się do swojego snu. Nasze zadanie jest bardzo proste – musimy zmieniać barwę potworka w zależności od tego, na jakiego koloru telewizor zaraz spadnie. Misja jest o tyle trudna, że co chwilę Ruben może się minimalnie dotknąć urządzenia, które właśnie mija, dlatego musimy sobie wyobrażać i decydować, czy warto zmienić poświatę bohatera. Tytuł mocno wciąga i jest czymś zupełnie nowym.


MusiXmatch

Program

Przyznajcie się, lubicie śpiewać sobie, gdy nikogo nie ma w domu? W każdym drzemią pokłady estradowca, a muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia. Z tego względu, aby nie udawać za każdym razem, że znamy słowa anglojezycznej piosenki, zaproponuje Wam program, który wyświetla dla dowolnego utworu tekst w odtwarzaczu MP3. Baza danych utworów jest przeogromna – 6 milionów tytułów to na tyle dużo, że bez problemu możemy spodziewać się nawet polskich tekstów. Oprócz głównego przeznaczenia tej aplikacji należy wspomnieć o fakcie, że program jest świetnym odtwarzaczem muzyki – bardzo ładnie wykonanym i przejrzystym. No brawa dla twórców!


Hero Forge

Program

Nie sądziłem, że połączenie RPG z grą logiczną może kiedyś komuś wyjść na dobre. Następny tytuł udowadnia, że byłem w dużym błędzie. Świetna gierka, w której na początku wybieramy charakter naszej postaci. Postawiłem na pirata, bo wyglądał najciekawiej. Jak to przystało na RPG, mamy możliwość zdobywania skila dla naszego bohatera, podbijanie poziomu i zakup ekwipunku. Aby móc to uczynić należy wygrać złoto w walce z przeciwnikiem. Rywalem może być komputer albo nasz znajomy online. Sama rozgrywka polega na łączeniu w pary klocków, które odpowiadają za atak, obronę, atak super mocą i tym podobne funkcje. Po wypełnieniu całego zbiornika z maną możemy w walce wykorzystać daną umiejętność i w rezultacie wygrać pojedynek. Fantastyczny tytuł.


Seene

Program

Marzycie o trójwymiarowych zdjęciach na Waszym telefonie? Pokażę Wam aplikację, która po części powinna zaspokoić Wasze pragnienia. Na początek muszę nadmienić, że pierwsze animacje nie mają prawa wyjść. Dopiero gdy nabędziemy specyficznego zmysłu do wykorzystywania tego programu, będzie można robić prawdziwe arcydzieła. Nie ma co się zrażać i trzeba kombinować dalej, aby nasze małe dzieła były coraz lepsze. Aplikacja jest dosyć prosta, lecz poradnik nie prezentuje wszystkiego, co chciały wiedzieć użytkownik o wykorzystaniu tej apki. Pobierzcie ten tytuł sami i przetestujcie go na własnych smartfonach!


Mighty Cow

Program

Na koniec zamienimy się w skaczącą krowę. Gra nie wymaga od nas pokładu wiedzy ani nawet krzty wysiłku. Wystarczy jedynie skakać krową z platformy na platformy, aby uniknąć ostrych kolców na samej górze ekranu. Coś typu Ice Tower, tyle że w krowim wydaniu. Po drodze pojawiają się nowe utrudnienia, którym musimy sprostać. Typowy prosty zabijacz czasu, który powinien zwrócić Waszą uwagę.


Poniżej możesz w prosty sposób pobrać wybrane gry i aplikacje. Wystarczy zeskanować kod QR.

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95