TOP 5 aplikacji AndroidAppFinder 

TOP 5 aplikacji, które odmienią Twojego Androida [Blogowy AppFinder #1]

TOP 5 aplikacji, które odmienią Twojego Androida

Skoro kliknąłeś lub kliknęłaś ten artykuł to oznacza to tylko jedno – poszukujesz ciekawych aplikacji na swojego Androidowego smartfona. Moim zadaniem jest je Wam przedstawić, dlatego przygotowałem 5, moim zdaniem najciekawszych programów, które pojawiły się ostatnio w Google Play? Ciekawi? Zaczynamy!


1. Image 2 Wallpaper

TOP 5 aplikacji Android

Każdy, kto choć raz chciał ustawić własną tapetę na ekranie głównym, spotkał się z sytuacją, gdzie trzeba przeskalować zdjęcie. Tu pojawia się problem, bo chcemy, aby nasza fotka prezentowała się na pulpitach w pełnej okazałości, a nie  świeciła tylko fragmentem swej zajebistości. System Android nie pomaga nam w tej kwestii, dlatego trzeba posiłkować się dodatkowym oprogramowaniem. Image 2 Wallpaper nada się idealnie.
W celu ustawienia naszej unikatowej tapety musimy odpalić oczywiście apkę, a następnie wybrać obraz, który nas interesuje. Później w górnym okienku pojawi się podgląd, w którym należy ustawić tapetę w czerwonej ramce, tak, aby nic poza nią nie wystawało. Ostatnią czynnością jest zaakceptowanie projektu i ustawienie obrazka. Proste, a bardzo przydatne.

 


 2. What to do today?

TOP 5 aplikacji Android

Pod numerem dwa w dzisiejszym odcinku możecie znaleźć idealną aplikację na nudę. Program, który zupełnie odmieni Wasz wolny czas. Apka jest banalnie prosta, ale przy tym niezwykle przydatna. Jak już sam tytuł nam podpowiada, będzie ona nam mówiła, co możemy ciekawego zrobić, lub jakiego triku się nauczyć. W każdym paragrafie znajdziemy tylko jedną czynność przedstawioną za pomocą filmu na YouTube lub opisu (niestety tylko język angielski). Powiem Wam na starcie, że tymi prostymi trikami można zrobić na znajomych ogromne wrażenie, a może i nawet wyrwać swoją drugą połówkę na ulicy? Kto wie? Pobierzcie, spróbujcie i sami oceńcie, czy warto trzymać tę apkę na swoim smartfonie.


3. WeTransfer

WeTransfer-app-phone-selection_medium-size

Czasami bywają takie chwile, w których potrzebujemy wysłać komuś bardzo duży plik przez internet, ale zwyczajnie nie mamy jak. Mailem 500 MB pliki nie przejdą, przez Facebooka tym bardziej, wrzucać na serwer to za dużo roboty. Co w takiej sytuacji zrobić? Pobrać WeTransfer! Program jest wręcz infantylny. Wybieramy plik, wpisujemy email adresata, czekamy na wysłanie wiadomości i tyle! Osoba, do której wysyłaliśmy dany plik otrzyma taki komunikat w emailu.

TOP 5 aplikacji Android

W ten sposób możemy przesyłać pliki nawet do 10 GB, co jak dla mnie jest fenomenalną sprawą.


 4. Zeem Music Factory

Screenshot_2014-10-02-16-46-08

Nie wiem jak Wy, ale lubie sobie czasami puścić muzykę w trakcie przeglądania internetu. Android nie pozwala nam na odtwarzanie dźwięku z np. YouTube w tle przy włączonej innej aplikacji. Z tego też względu trzeba szukać aplikacji, które nam nieco uzupełnią ten brak. Trafiłem na Zeem Musick, który daje możliwość słuchania muzyki online przy włączonych aplikacjach, a przy tym jest wyszukiwarką popularnych obecnie kawałków. Zobaczycie, że nie jeden tytuł z tej listy w najbliższych tygodniach będzie podbijał listy przebojów w naszym kraju. Jak dla mnie bardzo przydatna aplikacja.


5. Facebook Lock

Screenshot_2014-10-02-16-47-18 Screenshot_2014-10-02-16-47-30

Na koniec pobawimy się trochę z naszym Facebookiem. Jeżeli jesteście uzależnieni od tej społecznościówki lub zwyczajnie lubicie podglądać w sieci swoich znajomych – co robią, z kim to robią, co jedzą, kiedy śpią, lub czym właśnie nieudolnie próbują zabłysnąć i pośmiać się z nich, to możecie to zrobić już na poziomie swojego zablokowanego smartfona. Wystarczy pobrać FB Lock, który jest ekranem blokady stworzonym specjalnie z myślą o Facebooku. Dzięki niemu na ekranie będą pojawiały się slajdy z najnowszymi zdjęciami wrzuconymi przez naszych znajomych. Spokojnie, o postach twórcy tego programu również nie zapomnieli. Na plus zasługuje również możliwość podłączenia  Instagrama, Tumlbr, Fickr. Od dzisiaj już nie musicie wyglądać z lornetką przez okno na osiedlu, aby dowiedzieć się co właśnie Wasz największy wróg robi. Wystarczy odblokować smartfona, a nuż coś wpadnie do naszej „sieci”.

 

 


Dzisiejszej topki to już koniec. Mam nadzieję, że ten artykuł umilił Wam popołudnie przepełnione obowiązkami. Jeżeli macie własne propozycje programów, gier do „Blogowego AppFindera” to piszcie je w sekcji poniżej. Aha, bym zapomniał. Dla ułatwienia wyszukiwania aplikacji, postanowiłem udostępnić Wam poniżej kody QR, które wystarczy zeskanować, aby przejść z poziomu smartfona od razu w zakładkę pobierania. Nie krępujcie się, skanujcie do woli.

Podobne

 • Kuba Łysakowski

  SUPER ! dzieki przyda sie image 2 wallpaper :)!

 • Kuba Łysakowski

  SUPER ! dzieki przyda sie image 2 wallpaper :)!

 • miszz

  btw yt to fajną aplikacją jest viral (jest wersja płatna i darmowa)
  główną zaletą tego klienta youtube jest to że można oglądać filmy w oknie popup czy aby „leciał” tylko dźwięk w tle z filmu

 • miszz

  btw yt to fajną aplikacją jest viral (jest wersja płatna i darmowa)
  główną zaletą tego klienta youtube jest to że można oglądać filmy w oknie popup czy aby „leciał” tylko dźwięk w tle z filmu

 • miszz

  teksty są spoko, chociaż stara się coś robić, i powinieneś to docenić bo nie każdemu się chce, a jak nie pasuje to wypierdalaj, nie musisz i nikt Cię nie zmusza do tego abyś to czytał czy oglądał.
  a nauczyć pisać, to ty się musisz

 • Bywa i tak, że zamiast ę wciśnie się ą, czego pod uwagę nie wziąłeś. Druga sprawa prostactwa tutaj nie toleruje, wiec ten komentarz jest tylko do twojej wiadomości. Blokuje.

 • MW

  Zajebista ta ostatnia w sumie pier pobralem sobie skaner QR ale fajna blokada

  • MW

   I od razu usunolem zwykly ekran blokowania żeby było ladnie

   • pijana jolcia

    I jeszcze ten pięknie skrócony FB i skrót da kamery super

    • gošç

     Zainstalowalem wszystkie apki przydadza sie

 • yolo

  I jeszcze ta animacja przybliżania obrazka z FB na tym ekranie blokady superr

Privacy Preference Center


 • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95