Top 5 gierAppFinder 

TOP 5 Gier na Androida [1 Tydzień] – nowa seria!

TOP 5 Gier Tygodnia

Postanowiłem pisać dla Was co jakiś czas krótkie „topki”, a więc zestawienia kilku ciekawych tytułów gier lub aplikacji, które warto pobrać na swoje urządzenie. Jest to poniekąd zastąpienie odcinków AppFindera, których nie jestem w stanie nagrywać regularnie ze względu na liczne obowiązki (niestety również te szkolne).

Duet

Top 5 gierDzisiejsze TOP 5 gier otwiera bardzo prosty tytuł. Duet to gierka mająca na celu rozwinąć nasze zdolności manualne i koncentracje. Od razu mówię – tytuł nie jest prosty. Naszym głównym zadaniem jest unikanie przeszkód obracając dwoma kulkami. Nie można nimi trafić na prostokąty obracające się w przeróżne strony, aj dużo ich tutaj! W tym tkwi cały problem – dużo przeszkód, które z każdą chwilą zmieniają swoje położenie, a my biedni musimy dwoma kulkami jakoś je wyminąć. No rozumiem jedną to okej, ale dwoma! Istny hardkor! Zagrajcie, a zobaczycie, o czym mówię.


Gestures Game

Top 5 gier
Stawiamy dzisiaj na gry zręcznościowe. Nie da się ukryć, to moja ulubiona kategoria zabijaczy czasu, dlatego też jakoś tak ciągnie mnie do tych tytułów. Mam nadzieje, że dzięki mojemu zamiłowaniu, i wy polubicie tą kategorię gier. Wracając już do Gestures, należy powiedzieć, co będzie naszym zadaniem. Otóż głównym założeniem jest naśladowanie gestów podanych na ekranie. Przykładowo, zamalowana strzałka oznacza, że musimy przeciągnąć palcem po ekranie w stronę, w którą ona wskazuje. Jeżeli jest niezamalowana, to musimy zrobić tę samą czynność, tylko że w przeciwną stronę. Podobna sytuacja ma się z kołkami, więc wydaje się to być całkiem proste. Chciałbym zobaczyć Wasze zdziwienie, jak przyjdzie wykonywać te zadania na czas. Po kilku grach zwariujecie – mam nadzieje, że w ten pozytywny sposób.


Mole Garden

Top 5 gier

Jeżeli macie pod ręką grabki, strój ogrodnika i wiaderko z wadą i siłę czytać kolejne moje suche żarty, to poznacie kolejną grę. Wcielimy się w opiekuńczego rolnika, który oczywiście musi zadbać o swoje roślinki doprowadzając do nich wodę. Życiodajny płyn będziemy prowadzić za pomocą systemu irygacyjnego, który będziemy poprowadzić w taki sposób, aby woda dotarła do każdej roślinki. Odcinki naszej drogi wodnej mamy pomieszane i musimy to wszystko doprowadzić do ładu. Bardzo przyjemny zabijacz czasu.


Brizze

brizze

Moja czwarta propozycja spod znaku gry dla dzieci. Niestety grafika tego tytułu mocno nawiązuje do dziecięcych lat, gdzie życie było słodkie i kolorowe, więc można też poczuć się w trakcie rozgrywki jak takie „dźećko”. Naszym zadaniem jest wyszukiwanie większych grup tych samych elementów. Zasada jest prosta – im większa grupa tym więcej punktów. Dochodzą do naszej pomocy różne wodotryski w postaci m.in. bomby rozwalającej obszar 3×3 klocki. Zaletą tej wersji gry jest ogrom możliwości rozszerzania zabawy o dodatkowy ekwipunek oraz wykonywanie przeróżnych misji. Może naprawdę wciągnąć.


Grand Kayaking

Top 5 gier

Jedna z lepszych gier „wyścigowych”, w jaką ostatnio grałem. Grafika na ogromny plus, a dodatkowe punkty lecą za urzeczywistnienie pewnych kajakarskich schematów. Aby zacząć płynąć kajakiem to naturalnie należy najpierw zacząć wiosłować, a więc machamy palcami po ekranie tak, jakbyśmy chcieli poruszać wiosłami. Czym szybciej ruszamy palcami, tym łódka porusza się z wyższą prędkością. Do dyspozycji mamy kilka trybów gry, o których już nie będę opowiadać, bo musicie je sami poznać. Moja rola na to chwilę została wypełniona, nie pozostaje Wam już nic innego, jak zaznajomić się bardziej z tym tytułem gry.


Podsumowanie

Jeżeli podoba Wam się pomysł na takie krótkie felietony, to dajcie znać o tym w komentarzach poniżej. Oczywiście możecie sugerować swoje apki do kolejnych zestawień, nie będę miał nic przeciwko. Na koniec pytanie – która gra najbardziej Wam się dzisiaj spodobała?

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95