Współpraca

 

Współpraca z mediami jest bardzo ważnym elementem rozwoju marki. W prosty sposób można trafić do szerokiego grona odbiorców, które  szybko i przyjemnie pozna nową firmę i ich produkty. Nie staję na drodze dużym, ani małym spółkom. Na moim kanale, czy też blogu liczy się jakość, nie logo i rozpoznawalna marka. Wychodzę z założenia, że jeżeli robić reklamę to z głową, ale też atrakcyjną dla widzów i czytelników. Z tego względu bardzo pozytywnie patrzę na sponsorowane konkursy i przeróżne akcje, mające na celu przyznawanie nagród.

Każdego rodzaju akcja na moim kanale YouTube jak i blogu jest mile widziana. Z jednym drobnym wyjątkiem – banery. Jeżeli czytasz ten krótki tekst, przed zaproponowaniem oferty umieszczenia baneru na mojej stronie, to wiedz, że odpowiedź będzie tylko jedna – nie. Blog to nie śmietnik, ani ogłoszeniak, tutaj królować ma treść, dlatego tego typu komercja nie wchodzi w grę, nawet po bardzo atrakcyjnych stawkach.

Z głównych informacji, muszę nadmienić, że nie bawię się w żadnego rodzaju akcje barterowe. Rozważam tylko i wyłącznie poważne oferty, które są następnie selekcjonowane pod kątem atrakcyjności dla czytelnika. Razem możemy zorganizować ciekawe projekty, a ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Współpracę ze mną możesz nawiązać na poniższych płaszczyznach:

– Testy produktów

– Testy oprogramowania

– Organizowanie konkursów

– Współpraca z markami

– Lokowanie produktów

– Akcje marketingowe

– Przeprowadzanie szkoleń z zakresu technologii

– Przeprowadzanie prezentacji produktów

– Eventy sponsorowane

– Oraz inne akcje, których jesteś inicjatorem

Zapytania biznesowe proszę kierować na : biznes@mobileo.net

Statystyki bloga

 

Statystyki mojego kanału YouTube:

 

lipiec2016-kopia

Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem.
~ Henry Ford

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95