Najlepszy abonamentArtykuły Sieci komórkowe 

Wybieramy najlepszy abonament do 50 zł.

Najlepszy abonament do 50 zł

Operatorzy wręcz zabijają się o nowych klientów. Jesteśmy bombardowani cały czas spotami reklamowymi, które mają dać nam do zrozumienia, że to właśnie operator X jest najlepszy na rynku. Prawda jest taka, że „cicha woda brzegi rwie” i to wcale nie najgłośniejsi dostawcy usług GSM posiadają najlepszą ofertę na rynku. Z tego też względu, postanowiłem sporządzić dla Was wpis porównujący 3 najlepsze abonamenty do 50 zł.


3 Miejsce wędruje do…… Heyah!

Najlepszy abonament

Heyah zatraciło swój dawny, dosyć wysoki poziom (o ile w czasach „świetności” tego operatora można było w ogóle o takim zjawisku mówić), lecz ostatnio nieco w moich oczach odżyli. Nadal mam wiele przeciwwskazań związanych z tym dostawcą, ale teraz nie jest to ważne. Szukamy najlepszego abonamentu do 50 zł, więc na tym się skupmy .
W ofercie Heyah Non Stop za 47 zł miesięcznie otrzymujemy abonament odnawialny co miesiąc. Jest to bardzo ważna sprawa, bo gdy dostaniemy lepszą ofertę od konkurencji, po zakończeniu okresu rozliczeniowego możemy bez problemów się przenieść.

Drugim plusem tego zestawu jest opłata aktywacyjna wynosząca zaledwie 1 zł. W miesiącu do dyspozycji mamy nielimitowane SMS’y, nielimitowane minuty oraz 500 mb transmisji danych.
Poza abonamentem za 1 MB będziemy zmuszeni płacić 20 gr, więc szału nie ma. Ta oferta jest bardzo atrakcyjna, ale daleko jej do pierwszego miejsca.


 

2. Drugie miejsce na podium wędruje do Play’a.

Najlepszy abonament

Play wyłamuje się ze stawki, bo jest to operator, który faszeruje nas reklamami w ilościach hurtowych. Jednych może to irytować, innych (szczególnie publiczność męską) cieszyć, ze względu na obecność uroczej blondynki w spotach reklamowych. Dobra kampania nie gwarantuje doskonałych usług, lecz w tym przypadku jest trochę inaczej.
Za 45.98 zł otrzymujemy miesięcznie nielimitowane SMS’y i minuty wraz z 1 GB transmisji danych. Niestety, opłata aktywacyjna jest równa podwyższonej jednej kwocie rozliczeniowej – 49,99. Abonament podpisujemy na 15 miesięcy, więc nie mamy już tego komfortu, co w przypadku Heyah. Opisywany abonament to oczywiście Formuła 4.0. Innymi słowy, źle nie jest, ale taka opcja mnie nie satysfakcjonuje, dlatego szukamy pierwszego miejsca!


1. Miejsce bezapelacyjnie przysługuje Nju Mobile.

Najlepszy abonament

Oferta tego dostawcy jest (wyśmienita to mało powiedziane) absolutnie genialna. Za kwotę znacznie niższą od konkurencji (39zł!!!) otrzymujemy abonament odnawiający się co miesiąc bez opłat aktywacyjnych. Standard w postaci nielimitowanych SMS’ów i minut do wszystkich (tak jak w przypadku innych operatorów) wzbogaca aż 2 GB internetu mobilnego! Nadmienić warto, że całe podium oferuje transmisję danych w standardzie LTE.

Dla porównania, za tą samą cenę (39zł) w cenniku Plusa znajdziemy abonament, w którym otrzymamy zaledwie nielimitowane rozmowy. Zero pakietu internetowego, zero pakietu SMS’owego. Na dobitkę klienta idzie cena sms’a, która jest równoważna 1 MB transmisji danych. Chodzi o koszt 20 gr.

Jak sami widzicie, warto czasami przeszukać sieć, aby znaleźć godną uwagi, atrakcyjną ofertę. Czasami pod wpływem reklam decydujemy się na propozycje firm, które wcale najtańszych usług nie oferują, bo zwyczajnie nie zdajemy sobie sprawy, że możemy dostać coś więcej za mniej. Idealnym przykładem jest właśnie propozycja Nju Mobile.


[poll id=”3″]

Skoro jesteśmy w tematyce operatorów, kto nie widział, może sprawdzić, jak dostawcy usług telekomunikacyjnych walczą ze sobą w reklamach klik.

Na koniec pytanie do Was – chcecie inne zestawienia najlepszych ofert operatorów?

Podobne

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 33

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14708/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 95